sauna-mragowo

Oferujemy Państwu możliwość kąpieli w Saunie Fińskiej co czyni STUDIO MASAŻU REVITAL wyjątkowymi na  rynku.

Sauna którą posiadamy to sauna sucha, wykonana z drewna. Wewnątrz znajduje się piec, który nagrzewa całe pomieszczenie do 100 stopni C. Rozgrzane kamienie umieszczone w piecu można polewać wodą. Wytworzona para wodna powoduje wzrost wilgotności. Ciało nagrzewa się równomiernie. W konsekwencji prowadzi to do otwierania się porów, a pocenie się powoduje oczyszczanie organizmu. Seanse są krótkie, ale intensywne.

Sauna to idealny pomysł na rozgrzanie ciała przed masażem. A także alternatywa na  dzień regeneracyjny między treningami lub po prostu  sposób na spędzenie miłego wieczoru po ciężkim lub stresującym dniu.

Sauna jest przeznaczona dla dwóch osób i nie ma możliwości, by ktoś obcy zakłócił twój pobyt Nawet jeśli jesteś w pojedynkę sauna jest tylko i wyłącznie do twojej dyspozycji. Po wyjściu z kąpieli jest możliwość odpoczynku i  regeneracji sił w przytulnie zaaranżowanym pomieszczeniu z kominkiem.

Do każdej kąpieli dołączamy aromaterapię, by podziałać także na wrażenia zapachowe. Każdy z klientów zostaje zaopatrzony także w dzbanek wody z cytryną i miętą. To bardzo ważne by podczas korzystania z sauny dobrze nawadniać organizm.

Czas trwania Cena
60 minut 100 zł

Sesja w saunie połączona z masażami, poczęstunkiem i lampką wina to idealny pomysł na spędzenie rocznicy lub romantycznego wieczory. Można również wykupić kartę podarunkową, która świetne sprawdzi się jako podarunek dla pary.