masaz-modelujacy-top

W karnecie taniej!

Przy jednorazowym zakupie pięciu masaży - 20% rabatu

Masaż antycellulitowy bańką chińską

Diament wśród masaży odchudzających. Podciśnienie wytworzone w silikonowej bańce przyssanej do skóry powoduje przekrwienie skóry, pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych. Dzięki temu pozbywamy się toksycznych substancji z organizmu. Efektem jest jędrna skóra i znaczna redukcja cellulitu. Masaż bańką chińską jest poprzedzony intensywnym masażem manualnym, który ma na celu rozgrzanie mięśni i skóry. Do zabiegu używane są antycellulitowe kosmetyki. Po zakończonym zabiegu w celu zmniejszenia objawów przekrwienia i pobudzenia organizmu do wyrzut endorfin stosujemy krioterapię czyli masaż lodowy, który ma zbawienne skutki dla naszego organizmu. Już pierwszy masaż daje efekty! Seria zabiegów gwarantuje ujędrnienie ciała. Idealny do stosowania na obszarze całego ciała lub jego wybranych partii.

Czas trwania Cena
30 minut 70zł
60 minut 130zł

Masaż modelujący i ujędrniający sylwetkę

Łączy w sobie techniki masażu klasycznego i leczniczego. Intensywny masaż manualny wybranych partii ciała pobudzi układ krwionośny, limfatyczny i rozbije tkankę tłuszczową. Wskazany szczególnie do likwidacji tłuszczu z okolic brzucha, ud i pośladków. Stosowany regularnie działa ujędrniająco, przyczynia się do poprawy jędrności skóry, redukcji cellulitu i spadku wagi. Idealny jako uzupełnienie kuracji odchudzającej. Można łączyć go również z masażem bańką chińską i masażem lodowym. Do masażu zastosowane są preparaty z aktywnymi substancjami wspomagającymi proces odchudzania.

Czas trwania Cena
30 minut 70 zł
60 minut 130zł

Masaż wieloigłowy ujędrniający

Do jego wykonania służą specjalne masażery wieloigłowe, które nienaruszają ciągłości tkanek. Swoista akupresura. Korzystnie wpływają na aktywizację procesów metabolicznych w tkankach skórnych. Ułatwiają również krążenie krwi i limfy, usuwają opuchlizny, poprawiają elastyczność skóry. Sprzyjają procesowy chudnięcia i modelowaniu sylwetki. Jednocześnie profilaktyka i walka z cellulitem. Do masażu wykorzystuje się antycellulitowe kosmetyki, które dzięki tej metodzie szybciej i intensywniej wnikają w skórę.

Czas trwania Cena
30 minut 70 zł
60 minut 130zł

Szczotkowanie ciała

Zabieg z użyciem szczotki z natulanym włosiem. Poprawia zaopatrzenie skóry w odżywienie i tlen Skóra szybciej się regeneruje i witalizuje Nabiera jędrności i elastyczności Zmniejsza się cellulit, zmniejszają opuchnięcia Uelastyczniają się kruche naczynka krwionośne.

Czas trwania Cena
30 minut 80 zł

Endermologia 4d masaż próżniowy

Endermologia to jedna z najskuteczniejszych metod zwalczania cellulitu, nagromadzeń tkanki tłuszczowej, kształtowania sylwetki oraz mająca silne właściwości wzmacniające tkankę i poprawiające elastyczność skóry. Zabieg Masażu Próżniowego  jest jednym z najlepszych sposobów zwalczania cellulitu i modelowania sylwetki. Dzięki działaniu podciśnienia i mechanicznej stymulacji skóry, już po kilku zabiegach wyraźnie poprawia się kształt ciała: zmniejsza się miejscowe nagromadzenie tłuszczu, polepsza się elastyczność skóry i napięcie mięśni, blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Drenaż limfatyczny aktywuje pracę układu żylnego i limfatycznego, powodując usunięcie toksyn oraz zalegających płynów z organizmu, zmniejszając obrzęki kończyn dolnych. Masaż próżniowy ma również szerokie zastosowanie w zabiegach fizjoterapeutycznych. Pakiet 5 zabiegów 500zł !!!

Czas trwania Cena
1 partia ciała 220 zł

 

Mix masaży

Połączenie wszystkich technik bańki + wieloigłowy + manualny.

Czas trwania Cena
30 minut 70 zł
60 minut 130zł