masaz-biurowy-top

W twoim domu

Dostosowując się do wymagań klientów dajemy Wam możliwość zamówienia usługi do domu. To unikatowa szansa by stworzyć własny salon masażu w twoim domu, na tarasie lub w ogrodzie. Wszystkie potrzebne akcesoria przywozimy my (stól mobilny, kominek z aromatycznymi olejami, kosmetyki). Już nie musisz wychodzić z domu, czekać w kolejce. Zadzwoń i umów wizytę w twoim domowym zaciszu.

Cena: wybrany masaż + koszt dojazdu - od 20 zł na terenie Mrągowa

Masaż biurowy / OFFICE

Oferta skierowana do osób, które wygospodarują chwilę czasu podczas pracy, żeby zredukować stres i napięcie mięśniowe skumulowane w górnych partiach mięśni. Masaż nieingerujący w intymność ponieważ wykonywany jest przez ubranie lub jedynie odsłonięcie górnej części pleców. Bez użycia tłustych oliwek które mogły by zanieczyścić służbowy strój. Kilkunastominutowy masaż pozwoli Państwu zregenerować się do dalszych działań zawodowych i przyniesie nową energię. Do masażu służy specjalny fotel mobilny lub nakładka na biurko, które przywozi terapeuta dla tego nie ma potrzeby  wygospodarowania dodatkowej przestrzeni na masaż. Idealny pomysł na docenienie swoich pracowników, w ramach podziękowania, bonów prezentowych.

Cena – 60 zł (przy większej ilości pracowników – do negocjacji)

Współpraca z branżą hotelarską

Jesteś właścicielem hotelu, pensjonatu lub agroturystyki? Brakuje ci profesjonalnych masażystów? Uatrakcyjnij pobyt swoich gości usługami z zakresu SPA. Jeśli posiadasz pokój do relaksu, nie potrzebujesz nic więcej! To my przywozimy stół mobilny i resztę potrzebnych akcesoriów. Równie dobrze sprawdza się masaż w hotelowym pokoju, na tarasie lub w ogrodzie. Równie chętnie przyjmiemy Twoich gości w progach Studia Masażu Revital.

Prowizje do ustalenia.