Masaż klasyczny

W zależności od intensywności zastosowanych technik działa pobudzająco lub wyciszająco i przeciwbólowo i leczniczo. Wskazany przy dolegliwościach bólowych, w zwalczaniu wielu chorób układu ruchu. Sekwencja ruchów jest ściśle określona. Głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wyciskanie, oklepywanie, wibracje, roztrząsanie. Masaż klasyczny możemy wykonywać na całym ciele bądź jego części np. plecy lub nogi.

Czas trwania Cena
30 minut 70 zł
60 minut 130zł

Masaż leczniczy

Zalecany jest przede wszystkim w bólach kręgosłupa spowodowanych wadami postawy, siedzącym trybem życia, zmianami zwyrodnieniowymi, jak również jego przeciążeniami. Jest on konieczny w rehabilitacji pacjenta także w nagłych przypadkach, jak np. przy rwie kulszowej. Polecany jest przy wszelkiego rodzaju napięciach mięśniowych i usztywnieniach spowodowanych m.in. przewlekłym stresem.

Czas trwania Cena
30 minut 90 zł
60 minut 180zł

Masaż sportowy

Nieodłączny element treningu każdego sportowca, który ma wiele wspólnego z masażem klasycznym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Masaż portowy to nieodłączny element odnowy biologicznej, który jest wykorzystywany w profesjonalnych programach treningowych. Ponadto masaż sportowy pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Masaż całego ciała sportowca przypomina masaż izometryczny, którego celem jest odbudowa masy mięśniowej i przywrócenie sprawności mięśni sprzed urazu.

Czas trwania Cena
30 minut 100 zł
60 minut 200 zł