masaz-relaks-top

Masaż relaksacyjny

Jest idealnym sposobem na pozbycie się zmęczenia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Obecne życie sprawia że wciąż gdzieś gonimy, jesteśmy ciągle w stanie stresu. Masaż relaksacyjny sprawi, że odprężysz się i nabierzesz sił witalnych potrzebnych do funkcjonowania. Wykonywany na wybranej oliwie do ciała obejmuje całe ciało lub lub wybrane partie.

Czas trwania Cena
30 minut 70zł
60 minut 130zł

 

Masaż relaksacyjny z aromaterapią

Spokojne i rytmiczne ruchy pomogą zredukować napięcie w ciele, a wspaniałe olejki eteryczne zawarte w gorących oliwach lub odżywkach, pachnących masłach podziałają kojąco na strefę duchową.
Masaż całego ciała lub jego partii.

Czas trwania Cena
30 minut 80 zł
60 minut 150 zł

Masaż gorącymi kamieniami

Jest to to zabieg głęboko relaksacyjny. Wprowadza w stan równowagi psychicznej i odprężenia. Kamienie rozgrzane do 60 C cudownie rozgrzewają skór, poprawiają jej ukrwienie i wygląd. Jeden z popularniejszych masaży relaksacyjnych. Sprawdza się przede wszystkm przy masażu całego ciała, jednak masaż gorącymi kamieniami samych pleców również warty jest grzechu.

Czas trwania Cena
30 minut 80 zł
60 minut 150 zł

Masaż w gorącej czekoladzie

Masaż relaksacyjny odżywczy, do którego używana jest prawdziwa gorąca czekolada. Oddziałuje na ciało i psychikę poprzez zapach i dotyk. Po zabiegu skóra jest gładka i odżywiona. Idealne współgra z czekoladowym peelingiem wykonanym przed masażem.

Czas trwania Cena
30 minut 80 zł
60 minut 150 zł

 

Masaż na 4 ręce

Masaż na 4 ręce to podwójne doznanie dla osoby masowanej. Stosując odpowiednie techniki, a przede wszystkim umiejętnie wykonując masaż synchroniczny przy dźwiękach specjalnie dobranej muzyki, staramy się, aby nasz Klient był w pełni usatysfakcjonowany ze spotkania. To Ty jesteś w centrum naszej uwagi i Twój czas, który w pełni wykorzystujemy. Podczas spotkania całkowicie zapomnisz
o otaczającym Cię świecie - spokojna muzyka, blask świec, delikatny lub mocniejszy dotyk - wedle Twojego upodobania - na pewno wprowadzą Cię w stan głębokiego odprężenia.

Czas trwania Cena
60 minut 300 zł

 

Masaż gorącą świecą

Masaż wykonywany ciepłym aromatycznym woskiem wytopionym ze specjalnych świec. Naturalne oleje, aromaterapia, delikatne głaskanie dłońmi i przedramionami przynosi niezapomniane przeżycie dla ciała i umysłu klienta.

Czas trwania Cena
30 minut 80 zł
60 minut 150 zł

Prenatalny – dla kobiet w ciąży

Kobieta będąca w ciąży potrzebuje przede wszystkim odpoczynku i relaksu. Masaż ciążowy (prenatalny) to bezpieczny, specjalistyczny masaż pomagający zniwelować ból w specyficznych dla ciąży obszarach narządu ruchu. Jest to chwila psychicznego odpoczynku i odnowy biologicznej dla przemęczonych stawów, bolesnych i nadmiernie napiętych mięśni.

Czas trwania Cena
30 minut 90 zł
60 minut 180 zł

 

Tajski masaż stóp i podudzi

Tajski masaż stóp i podudzi z refleksoterapią – terapia dla zmęczonych nóg, szczególnie polecane dla osób pracujących w pozycji stojącej, osób otyłych czy sportowców. Stymulowane refleksy znajdujące się na stopach dodatkowo pobudzą cały organizm do mobilizacji i poprawią ogólne samopoczucie.
Do zabiegu otrzymasz tradycyjny tajski, niekrępujący ruchów ubiór. Terapeuta również w tajskim stroju  za pomocą dłoni i specjalnego drewnianego kijka będzie oddziaływał na stopy i podudzia.

Czas trwania Cena
30/60 minut 80/150 zł

Hawajski masaż Lomi Lomi

Harmonia i płynność ruchów przy dźwiękach muzyki z Hawajów…. Terapeutka w Hawajskiej chuście… Gorąca oliwa… Półtorej godzinny seans dzięki któremu przeżyjesz istne katharsis czyli oczyszczenie z przykrych wspomnień i traum. Będziesz tylko Ty. Szacunek okazany osobie masowanej sprawi iż poczuje się wyjątkowa, a po zabiegu towarzyszyć jej będzie stan błogości.

Czas trwania Cena
60 minut 180 zł

autorski REVITAL

Holistyczny masaż całego ciała z uwzględnieniem stóp, dłoni, głowy, twarzy. Połączenie masażu relaksującego, hawajskiego z użyciem ciepłych olejków i kamieni, który totalnie zrelaksuje i pozwoli odpłynąć w krainę zapomnienia.

Podwójna cena masażu + dodatki (do uzgodnienia)

Czas trwania Cena
60 minut 200 zł

 

Masaż dla dwojga

Sprawdza się świetnie jako  prezent dla par młodych - idealne odreagowanie przed lub po weselu. Dobry pomysł na spędzenie rocznicy lub miłego wieczoru z ukochaną osobą. Wybrany przez Państwa masaż, świece i nastrojowa muzyka. Dodatkowo możemy uatrakcyjnić wieczór lampką wina, słodką przekąską i może kąpielą w saunie fińskiej? Wszystko w przyjemnej i intymnej atmosferze.

Podwójna cena masażu + dodatki (do uzgodnienia)

Czas trwania Cena
60 minut 260 zł

 

Masaż tajski

Masaż tajski jest typem tzw. głębokiego masażu.Stanowi on sekwencję technik, stanowiących połączenie akupresury ważniejszych punktów na ciele człowieka z elementami pasywnej jogi, rozciągania i refleksologii.

Czas trwania Cena
30/60 minut 90/180zł