masaz-glowy-top

Masaż twarzy – warianty

Masaż twarzy wykonujemy w kilku wariantach:

SZKLANYMI KULAMI - Dzięki kulistemu kształtowi i niezwykle gładkiej powierzchni, kule pozwalają na gładkie i płynne ruchy podczas masowania. Zawarty we wnętrzu kul płyn delikatnie chłodzi skórę, wzmacniając relaksujące i terapeutyczne działanie masażu.

CIEPŁYMI KAMIENIAMI - gładkie, ciepłe kamienie poprawiają ukrwienie i głęboko relaksują.

PRÓŻNIOWY BAŃKAMI (CUPPING) - ujędrniający i napinający skórę zabieg, połączenie masażu manualnego z dodatkiem terapii próżniowej.

Czas trwania Cena
30 minut 70 zł

Masaż głowy, szyi i ramion

Wywodzi się z tradycji indyjskiej. Masowane części to najbardziej stresogenne miejsca na mapie naszego ciała. Relaksuje mięśnie, przynosi rozluźnienie i stan odprężenia. Masaż dotlenia skórę głowy, poprawia ukrwienie komórek przez co wspomaga pracę mózgu. Jest idealny dla osób cierpiących na migreny, bezsenność, bóle zatok, wypadanie włosów.

Czas trwania Cena
30 minut 70 zł

Japoński Lifting twarzy Kobido

Absolutny HIT! Starożytna japońska technika masażu twarzy, szyi i karku,  jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji. Złożoność i intensywne techniki, działają na głębszych warstwach skóry i mięśni uaktywniając nerwy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

Czas trwania Cena
60 minut 160zł

KOBIDO + tape

Starożytna japońska technika masażu twarzy, szyi i karku,  jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji. Złożoność i intensywne techniki, działają na głębszych warstwach skóry i mięśni uaktywniając nerwy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu. Po zabiegu efekt zostaje przedłużony dzięki oklejeniu specjalnymi taśmami kinesio, które można nosić do kilku godzin po masażu. Aktywują dane partie mięsniowe przez dłuższy czas.

Czas trwania Cena
70 minut 180zł

Masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu z maseczką

Stosowany jest głównie w celach pielęgnacyjnych. Masowanie twarzy, szyi i dekoltu to świetny sposób na zachowanie młodości i hamowanie efektów starzenia. Idealnie relaksuje po ciężkim i stresującym dniu. Skóra po masażu jest bardziej ukrwiona i dotleniona, promienna i wygładzona. Seria masaży potrafi złagodzić widocznie zmarszczki. Stosowany cyklicznie po przekroczeniu 25 roku życia sprawi, że skóra dłużej zachowa młody wygląd i oprze się oznakom starzenia.
Przebieg: demakijaż, masaż oraz możliwość położenia maseczki po zabiegu (wersja godzinna).

Czas trwania Cena
60 minut 130zł

 

VITALNA terapia twarzy – NOWOŚĆ!

NASZA NOWOŚĆ! Połączenie KOBIDO , terapii próżniowej bańką CUPPING, kinesiotejpingu kosmetycznego to obłęd dla twojej buzi.

Kobido - Starożytna japońska technika masażu twarzy, szyi i karku,  jest alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji. Złożoność i intensywne techniki, działają na głębszych warstwach skóry i mięśni uaktywniając nerwy, co prowadzi do naturalnego efektu liftingu.

CUPPING - terapia bańką próżniową, liftinguje, napina i ujędrnia skórę, poprawia krązenie i koloryt.

Kinesiotejping estetyczny - na koniec podklejamy opracowane rejony twarzy specjalnymi taśmami, które utrwalą efekt (taśmy nosi się do kilku godzin po zabiegu) Są kolorowe i estetyczne - ozdoba obecnych czasów! 🙂

Czas trwania Cena
80 minut 220zł

Świecowania uszu i masaż głowy

Jest to jedna z technik medycyny alternatywnej skierowana do osób zmagających się z bólami głowy, szumami usznymi, migrenami. Stosowana już w starożytności wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem i znalazła poważanie również w krajach obecnego zachodu. Zabieg wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia. Świeca jest to kilkunastocentymetrowa woskowa rurka, wypełniona jedynie naturalnymi składnikami, olejkami eterycznymi. Jeden koniec wkłada się płytko do ucha pacjenta, drugi podpala. Tworzy się rodzaj swoistego ciągu w kominie, który wyrównuje ciśnienie w uchu. Zabieg trwa około 40 minut, jest całkowicie bezpieczny i przyjemny, o ile jest wykonany przez dyplomowanego terapeutę.

Zabieg rozpoczyna się od rozgrzania ucha poprzez masaż, spaleniu świecy i oczyszczeniu. Następnie czynności wykonuje się na drugim uchu.  Ostatnią czynnością jest wykonanie uciskowego masażu głowy.

Bezwzględne przeciwwskazania:

  • pęknięciu błony bębenkowej ucha
  • przy wydzielinie z ucha (np. ropienie)
  • uczulenia na produkty pszczele i miód
  • zdiagnozowania tętniaków naczyń krwionośnych mózgu
  • z innymi obecnymi w uchu urządzeniami
  • przy różnego typu infekcjach ucha
  • urazy głowy
  • choroby zakaźne.
Czas trwania Cena
30 minut 80 zł