we-dwoje-top

Pakiet romantyczny

Oferujemy Wam możliwość spędzenia romantycznego wieczoru w Centrum Masażu Revital. Oferta łączy w sobie kąpiele w saunie fińskiej i dowolnie wybrane masaże. Wszystko przy blasku świec, przy miłosnej delikatnej muzyce. Podamy Wam słodkie przekąski,  herbatę oraz lampkę wina.

Idealny sposób na romantyczny wieczór, rocznicę lub jako podarunek dla pary młodej na odreagowanie stresu po weselu. Jest możliwość by na Twoją ukochaną czekał już bukiet pięknych i pachnących kwiatów.

Cena: 400 zł / 90min

Relaksacyjny masaż dla dwojga

Chcecie spędzić razem cudowne, bliskie chwile w przyjemnej atmosferze? Zapraszamy do nas. Przy blasku świec i kojącej muzyce poddacie się masażom relaksacyjnym. Para masażystów jednocześnie, z szacunkiem ukoi wasze napięte ciała, rozluźni mięśnie i pozwoli pozbyć się stresów. Idealny pomysł na prezent na rocznicę lub miłe spędzenie wolnych chwil.

Cena: 260 zł / 60 min

Dowolny masaż dla dwojga

Chcecie spędzić razem cudowne, bliskie chwile w przyjemnej atmosferze? Przy blasku świec i kojącej muzyce poddacie się dowolnie wybranym masażom do wyboru relaksacyjny, klasyczny, sportowy, czekoladzie, gorącymi kamieniami. Jest to urozmaicona wersja podstawowego masażu relaksacyjnego dla dwojga. Para masażystów jednocześnie, z szacunkiem ukoi wasze napięte ciała, rozluźni mięśnie i pozwoli pozbyć się stresów. Idealny pomysł na prezent na rocznicę lub miłe spędzenie wolnych chwil.

Cena: 300 zł / 60 min

Sauna dla dwojga

Miły wieczór w przytulnej saunie zarezerwowanej tylko dla was, w której nikt nie będzie zakłócał wam wspólnych chwil.

Cena: 100 zł - 60 min