we-dwoje-top

Pakiet romantyczny

Oferujemy Wam możliwość spędzenia romantycznego wieczoru w Centrum Masażu Revital. Oferta łączy w sobie kąpiele w saunie fińskiej i dowolnie wybrane masaże. Wszystko przy blasku świec, przy miłosnej delikatnej muzyce. Podamy Wam słodkie przekąski, zieloną herbatę oraz lampkę wina. Do każdego pakietu romantycznego upominek GRATIS!

Idealny sposób na romantyczny wieczór, rocznicę lub jako podarunek dla pary młodej na odreagowanie stresu po weselu. Jest możliwość by na Twoją ukochaną czekał już bukiet pięknych i pachnących kwiatów.

Cena: 260 zł

Masaż dla dwojga

Chcecie spędzić razem cudowne, bliskie chwile w przyjemnej atmosferze? Zapraszamy do nas. Przy blasku świec i kojącej muzyce poddacie się dowolnie wybranym masażom. Para masażystów jednocześnie, z szacunkiem ukoi wasze napięte ciała, rozluźni mięśnie i pozwoli pozbyć się stresów. Idealny pomysł na prezent na rocznicę lub miłe spędzenie wolnych chwil.

Cena: 200 zł

Sauna dla dwojga

Miły wieczór w przytulnej saunie zarezerwowanej tylko dla was, w której nikt nie będzie zakłócał wam wspólnych chwil. Gwarantujemy również wodę z cytryną i miętą oraz wypoczynek w pomieszczeniu z kominkiem do regeneracji sił.

Cena: 80 zł - 60 min

KARTA PODARUNKOWA